News

Wygrywamy Polish E-sport Cup 5vs5

Mon 20th Jun 2016 - 3:10pm

Po jak najbardziej udanych dla nas kwalifikacjach do ESPORT NOW 2016, gdzie zajeliśmy 5-8 miejscie po przegranej na Team Replay, zakopaliśmy się na prawie miesiąc pod ziemie. Przez ten czas podsumowaliśmy naszą gre po miesiącu współpracy i podjęliśmy decyzje o poprawkach, nie było łatwo ale teraz wiemy że nie poszło to na marne. 

W Polish Esport Cup'ie trafiliśmy do grupy A, gdzie ze względu na nie kompetencje jednej drużyny zagraliśmy tylko jeden mecz w systemie BO3. Naszym przeciwnikiem była młoda i mało doświadczona drużyna PLEYBOJ_TeaM. Pierwszą mapą był cache wybrany przez nas. Po nożówce zaczęliśmy po stronie dla nas łatwiejszej czyli CT. W całym spotkaniu zdominowaliśmy przeciwników nie ustępując im więcej jak 2 rund. Po tym przyszła kolej na mapę przeciwników czyli train, pomimo pewności siebie po pierwszej mapie graliśmy ze świadomością że nie mamy tej mapy praktycznie wcale przetrenowanej. Mimo wszystko zakończyliśmy traina wynikiem 16:4, tym  samym zamykając całe spotkanie wynikiem 2:0.

W półfinale trafiliśmy na drużyne VIP-Force tam także zdominowaliśmy przeciników na naszym ulubionym cache, oraz wybranym przez nich cbble. 

W finale spotkaliśmy się z Team Desolation, i tu zaczęły się schodki. Wyczuwaliśmy nasze fatum finałów, w dodatku o przeciwnikach za wiele nie wiedzieliśmy. Graliśmy po raz 3ci cache, co było dla tej mapy wielkim sprawdzianem. Po pierwszych 4 rundach wygranych przez nas, nasi przeciwnicy zmienili styl gry przez co udało im się odrobić na wynik 4:6 w przewadze dla nich. Po krótkiej pauzie odrobiliśmy się do wyniku 8;7. Dalej spotkanie układało się po równi, lecz wygraliśmy mecz wynikiem 28:24. Następny w kolejce był mirage wybrany przez przeciwników. Pomimo dużo większych obaw jak na cache, mirage poszło całkiem nieźle. Była to kolejna mapa której wogóle nie przetrenowaliśmy,  mimo to początek meczu wygrywaliźmy 8:1. Całą mapę skończyliśmy wynikiem 19:17 dla nas. Tym samym zamknęliśmy spotkanie 2:0 i wygraliśmy całego cupa.

ZephR

ZephR

Przemysław Maślanka

Your Comments

Please register or login to post comments